Nigdy nie wiemy jak pomagać

Nigdy nie wiemy jak pomagać

Nigdy nie wiemy jak pomagać… Pomoc drugiemu człowiekowi wcale nie generuje dodatkowych kosztów. Pomagać nie znaczy fundować. Pomoc jest dobrowolna i może być oferowana na wiele sposobów.  Czasami wystarczy jeden gest, jedno słowo.

Każdy ma momenty w swoim życiu, w których wszystko zaczyna dziać się inaczej niż się planowało. Niestety nieoczekiwane zmiany zazwyczaj zaskakują w sposób negatywny na mniejszą lub większą skalę  i nie każdy z nas jest w stanie sobie z tym poradzić samemu.


Na świecie jest wiele organizacji i fundacji pomagającym ludziom w trudnej sytuacji. Wiele jest również wolontariuszy, którzy oferują bezinteresowną pomoc dla każdego potrzebującego.

Wolontariusze- HARCERZE – ci najmłodsi i ci starsi, godni zaufania, pomocni i życzliwi- TO ONI SĄ WZOREM DO NAŚLADOWANIA.

Na tej stronie chcielibyśmy właśnie złączyć ze sobą tych ludzi, którzy oferują pomoc ponad to dodatkowo wyszukać kolejnych aniołów XXI w., którym wiatr w skrzydła daje zwykłe ” dziękuje” usłyszane z ust potrzebującego pomocy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.